Obsługa techniczna budynków

Zarządzanie nieruchomościami i ich eksploatacja

O nas

Halwit - obsługa budynków

Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze eksploatacyjnej budynków, ekonomicznie gospodarując nieruchomościami przez cały cykl ich życia. Nasze prace zawsze cechuje wysoka jakość. Wykonujemy swoją pracę najlepiej jak można nie czerpiąc korzyści ze słabości (fizycznej, ekonomicznej czy kulturalnej) ludzi, którzy korzystają z naszych usług. Działalność nasza jest prowadzona na zasadzie „trzech E” tj.:

Efektywnie
(skutecznie)

Ekonomicznie
(opłacalnie)

Etycznie
(zgodnie z normami moralności)

Aby zapewnić Państwu dostęp do najnowszych rozwiązań technicznych stale podnosimy swoje umiejętności uczestnicząc w cyklicznych szkoleniach organizowanych przez producentów i importerów urządzeń a liczne certyfikaty i zaświadczenia wystawiane przez organizatora szkoleń są potwierdzeniem naszej wiedzy. Dajemy Klientom pełne przekonanie co do solidności i niezawodności w wypełnianiu zobowiązań i obietnic.

Innowacyjne rozwiązania oraz elastyczne podejście do realizowanych projektów pozwalają nam optymalnie zarządzać procesami związanymi z eksploatacją infrastruktury technicznej budynków. Proponujemy naszym Klientom rozwiązania outsourcingowe wspierające procesy z obszaru technicznej obsługi nieruchomości, dzięki którym Klient może skoncentrować się na rozwoju sfer kluczowych dla swojego biznesu.


19 obiektów na terenie całego kraju


Ponad 50 pracowników


Ponad 200,000 m2 powierzchni

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami